16 Eylül 2013 Pazartesi

Satılık Ekşi Sözlük Hesabı

Yıllardır çeşitli forum sitelerinde, Sanalpazar'da ve GittiGidiyor'da ilanlarımız aracılığı ile satışını yaptığımız Ekşi Sözlük hesaplarını, sizlere daha kolay ulaşabileceğini düşünerek blogumuz üzerinden de satmaya karar verdik. Bloglar Google'da oldukça popüler olduklarından, basit aramalar ile bize kolayca ulaşabileceğinizi göz önünde bulundurarak buraya da ilan açıyoruz.

Elimizde hiç kullanılmamış, tertemiz, güzel nicklere sahip ekşi sözlük hesapları bulunmaktadır. Şu an için stok sorunumuz yoktur, elimizde yeteri kadar hesap mevcuttur. Bu hesaplardan satın alarak kolayca prestij sahibi olabilirsiniz. Bizden hesap satın almak için tek yapmanız gereken şey; eksisozlukhesabi@yahoo.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçmek olacak! Eğer mail yerine telefon ile iletişim kurmak isterseniz; 0553 461 10 15 numaralı telefondan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızı ve merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını görüşmelerimiz sırasında vermekteyiz. Şundan emin olmanızı isteriz ki; piyasanın en uygun fiyatlarıyla ekşi sözlük yazar hesapları satmaktayız. Elimizdeki satılık ekşi sözlük hesapları, yıllarımızı vererek ortaya koyduğumuz bir çalışmanın sonucudur.

Ekşi Sözlük'ü anlatmamıza sanırım gerek yok, sizler bizi bulduğunuza göre zaten fazlasıyla bilgi sahibisinizdir Ekşi Sözlük ile alakalı. Ekşi Sözlük yazarı olmak; prestij sahibi olmaktır. Ekşi Sözlük yazarı olmak, elit bir kesimden olmaktır. Ekşi Sözlük yazarı olmak; insanların sizi başarılı görmesini sağlamaktır. Ekşi Sözlük'te yazarlık yapmak, insana mutluluk, huzur verir. Ekşi Sözlük'te yazarlık yapan kişiler, diğer yazar olanlar ile kolayca sosyal aktivite içerisine girebilirler.

Ekşi Sözlük hesaplarına sahip kişiler; yüzbinlerce ekşi sözlük çaylağının imrenerek baktığı kişilerdir. Her yıl düzenli olarak yapılan Ekşi Sözlük Festivallerine özel davetiye kazanmaktır. Geçtiğimiz sene Cem Yılmaz'ın, bu sene Hayko Cepkin, Athena, Kurtalan Ekspress gibi önemli isimlerin katıldığı Ekşi Festivalleri, çok büyük bir sosyal eğlence organizasyonudur. Yazarlar kendi aralarında kaynaşıp, canlı müzik eşliğinde, çeşitli oyunlar, aktiviteler, turnuvalar ile eğlenebilirler. Bu yazımızda sizlere bahsetmek istediklerimiz bu kadar.

1 yorum:

  1. çok güzel anlatmışsınız. bende de satılık ekşi sözlük hesabı bulunuyor. sizin kadar çok satış yapamasam da ben de satıyorum elimden geldiğince ekşi yazarlığı. ekşisözlük sonumuzu hayır etsin :)

    YanıtlaSil